Без улична търговия на общинска земя от следващото лято в Несебър
От следващото лято Община Несебър няма да издава разрешения за улична, или алейна търговия на своя земя на територията на Стария град. Предложението направи кметът Николай Димитров и беше гласувано с пълно единодушие на...
